Shin-Urayasu - Shinjuku

新浦安 - 新宿

04/18/2018 08:30 Depart

2018/04/18 08:30 発

Route

2

08:35 → 09:22
Time47 min Ticket470 yen

08:35

Shin-Urayasu

新浦安

Ticket / 470 yen (For Shinjuku)

JRJR

Keiyo Line (For Tokyo)

京葉線(東京行)

20min

08:55

Tokyo

東京

Transfer

Transfer

乗換

Transfer 12 min
Wait 0 min

09:07

Tokyo

東京

JRJR

Chuo Line Rapid (For Hachioji)

中央線快速(八王子行)

15min

09:22

Shinjuku

新宿