Kofu : Chuo Line(JR East) Toward Matsumoto
甲府 : 中央本線(東日本) 松本方面
- 5:00
- 05:59
Chuo Line(JR East) For Nirasaki
中央本線(東日本) 韮崎 行
- 6:00
- 06:07
Dept.Chuo Line(JR East) For Matsumoto
始発中央本線(東日本) 松本 行
06:46Dept.Chuo Line(JR East) For Matsumoto
始発中央本線(東日本) 松本 行
- 7:00
- 07:07
Dept.Chuo Line(JR East) For Nirasaki
始発中央本線(東日本) 韮崎 行
07:24Dept.Chuo Line(JR East) For Matsumoto
始発中央本線(東日本) 松本 行
07:49Chuo Line(JR East) For Matsumoto
中央本線(東日本) 松本 行
- 8:00
- 08:01
Chuo Line(JR East) For Nirasaki
中央本線(東日本) 韮崎 行
08:16Chuo Line(JR East) For Matsumoto
中央本線(東日本) 松本 行
08:28Azusa No.1 For Matsumoto
あずさ 1号 松本 行
08:51Dept.Chuo Line(JR East) For Matsumoto
始発中央本線(東日本) 松本 行
- 9:00
- 09:09
Azusa No.3 For Matsumoto
あずさ 3号 松本 行
09:13Chuo Line(JR East) For Nirasaki
中央本線(東日本) 韮崎 行
09:29Azusa No.5 For Minami-Otari
あずさ 5号 南小谷 行
09:32Chuo Line(JR East) For Kobuchizawa
中央本線(東日本) 小淵沢 行
- 10:00
- 10:05
Dept.Chuo Line(JR East) For Matsumoto
始発中央本線(東日本) 松本 行
10:36Azusa No.9 For Matsumoto
あずさ 9号 松本 行
10:58Dept.Chuo Line(JR East) For Matsumoto
始発中央本線(東日本) 松本 行
- 11:00
- 11:29
Azusa No.13 For Matsumoto
あずさ 13号 松本 行
11:57Chuo Line(JR East) For Matsumoto
中央本線(東日本) 松本 行
- 12:00
- 12:26
Azusa No.17 For Matsumoto
あずさ 17号 松本 行
12:30Chuo Line(JR East) For Kobuchizawa
中央本線(東日本) 小淵沢 行
- 13:00
- 13:07
Dept.Chuo Line(JR East) For Kobuchizawa
始発中央本線(東日本) 小淵沢 行
13:28Azusa No.21 For Matsumoto
あずさ 21号 松本 行
- 14:00
- 14:08
Dept.Chuo Line(JR East) For Kobuchizawa
始発中央本線(東日本) 小淵沢 行
14:27Azusa No.25 For Matsumoto
あずさ 25号 松本 行
14:50Chuo Line(JR East) For Matsumoto
中央本線(東日本) 松本 行
- 15:00
- 15:26
Azusa No.29 For Matsumoto
あずさ 29号 松本 行
15:43Chuo Line(JR East) For Nagano
中央本線(東日本) 長野 行
- 16:00
- 16:27
Azusa No.33 For Matsumoto
あずさ 33号 松本 行
16:31Chuo Line(JR East) For Kobuchizawa
中央本線(東日本) 小淵沢 行
16:47Chuo Line(JR East) For Kobuchizawa
中央本線(東日本) 小淵沢 行
- 17:00
- 17:20
Dept.Chuo Line(JR East) For Matsumoto
始発中央本線(東日本) 松本 行
17:26Azusa No.37 For Matsumoto
あずさ 37号 松本 行
17:50Chuo Line(JR East) For Matsumoto
中央本線(東日本) 松本 行
- 18:00
- 18:09
Chuo Line(JR East) For Kobuchizawa
中央本線(東日本) 小淵沢 行
18:29Azusa No.41 For Matsumoto
あずさ 41号 松本 行
18:43Dept.Chuo Line(JR East) For Nirasaki
始発中央本線(東日本) 韮崎 行
18:55Chuo Line(JR East) For Kobuchizawa
中央本線(東日本) 小淵沢 行
- 19:00
- 19:20
Dept.Chuo Line(JR East) For Nirasaki
始発中央本線(東日本) 韮崎 行
19:32Azusa No.45 For Matsumoto
あずさ 45号 松本 行
19:55Chuo Line(JR East) For Matsumoto
中央本線(東日本) 松本 行
- 20:00
- 20:12
Kaiji No.47 For Ryuo
かいじ 47号 竜王 行
20:20Dept.Chuo Line(JR East) For Nirasaki
始発中央本線(東日本) 韮崎 行
20:33Azusa No.49 For Matsumoto
あずさ 49号 松本 行
20:53Chuo Line(JR East) For Matsumoto
中央本線(東日本) 松本 行
- 21:00
- 21:11
Kaiji No.51 For Ryuo
かいじ 51号 竜王 行
21:17Dept.Chuo Line(JR East) For Kobuchizawa
始発中央本線(東日本) 小淵沢 行
21:30Azusa No.53 For Matsumoto
あずさ 53号 松本 行
21:47Chuo Line(JR East) For Kobuchizawa
中央本線(東日本) 小淵沢 行
- 22:00
- 22:37
Azusa No.55 For Matsumoto
あずさ 55号 松本 行
22:40Chuo Line(JR East) For Nirasaki
中央本線(東日本) 韮崎 行
22:57Chuo Line(JR East) For Kobuchizawa
中央本線(東日本) 小淵沢 行
- 23:00
- 23:59
Chuo Line(JR East) For Kobuchizawa
中央本線(東日本) 小淵沢 行